KETURIST

Turistický portál Košického kraja

🆕 NOVÉ TOALETY PRE TURISTOV A ŠPORTOVCOV NA GRAJNÁRI⛷ Priatelia, navštívili ste už Lesný športový areál Grajnár?

Už niekoľko desaťročí je jednou z najobľúbenejších lokalít priaznivcov bežeckého lyžovania a aktivít na snehu v našom regióne.

Spolu s partnermi preto aktívne pracujeme na skvalitňovaní jeho vybavenosti, pre váš čo najlepší zážitok.

🚽 Pred tohtoročnou zimnou sezónou sa nám tu v spolupráci s Lesmi Mesta Spišská Nová Ves a Ministerstvom dopravy SR (@ministerstvo_dopravy_sr) podarilo zrealizovať nové ekologické toalety.

Nachádzajú sa priamo pri parkovisku v sedle Grajnár.

🤝 OOCR Slovenský raj & Spiš vďaka finančnej podpore Ministerstva dopravy SR (@ministerstvo_dopravy_sr) zakúpila technológiu toaliet, pozemok pre ich výstavbu poskytlo Mesto Spišská Nová Ves a stavbu zrealizovali LESY MESTA Spišská Nová Ves.

🚚 O toalety a ich čistotu sa počas celej zimy postará personál pojazdného Bufetu Grajnár (@bufetgrajnar), v ktorom vám od nich radi poskytnú kľúč.

Bufet a toalety budú v prevádzke od 22.12., každý týždeň od štvrtka do nedele.

Pre bližšie informácie o otváracích hodinách odporúčame sledovať profil Bufet Grajnár – @bufetgrajnar.

📲 Všetky aktuality ohľadom stavu a údržby jednotlivých tratí pre bežecké lyžovanie v Lesnom športovom areáli Grajnár nájdete na facebookovej stránke LESY MESTA Spišská Nová Ves.

😊 Budeme sa tešiť, ak nám z vašich zimných radovánok (nielen) na Grajnári pošlete do správy pár fotiek alebo videí, prípadne ak nás označíte v príspevkoch a príbehoch tu na Instagrame.

Radi ich prezdieľame.

☃️ Prajeme krásne športové vyžitie!

Projekt alebo jeho aktivita sa realizuje s finančnou podporou poskytovateľa – Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Zdieľajte prosím 🙂

OZNAM

Všetky tu uvedené údaje majú len informatívny charakter a nie sú garantované. Je potrebné si ich overiť!